Domki

domki nad morzem Karwia, Ostrowo, Jastrzębia Góra, WładysławowoJedną z podstawowych atrakcji naszego ośrodka, to nowoczesne domki drewniane położone nad morzem, w których miejsce do wypoczynku znajdą całe rodziny. Nasze domki nad morzem są w pełni wyposażone we wszystkie najbardziej niezbędne sprzętu. W skład wyposażenia wchodzi cała zastawa kuchenna, wraz ze sztućcami, oraz kuchenkami elektryczną, oraz mikrofalową. Na stanie także lodówka, żelazko, oraz deska do prasowania, jak również, co zupełnie oczywiste cały zestaw sprzętu plażowego. Po wcześniejszym kontakcie i ustaleniu szczegółów umożliwiamy rezerwację domku z niewielkim łóżeczkiem dla małego dziecka, oraz z krzesełkiem do karmienia.

W każdym z domków drewnianych znajduje się salon z telewizorem, dvd, oraz pakietem n-telewizji, oraz jadalnia ze stołem przygotowanym dla maksymalnie sześciu osób, kuchnia oraz łazienka wyposażona w prysznic. Na piętrze znajdują się dwie sypialne zamykane oraz wieszak na ubrania. Obydwie sypialnie (jedna dwu osobowa, druga trzyosobowa), wyposażone są w szafkę nocną oraz małą komodę na bieliznę.

Nasze domki w miejscowości Ostrowo, przeznaczone są maksymalnie dla 7 osób, czyli zmieszczą się tutaj nawet dwie nieduże rodziny, lub jedna, stosunkowo liczna. Zapewniamy bezpieczny i w pełni komfortowy wypoczynek. W każdym domku zawsze istnieje możliwość uzyskania dodatkowych miejsce noclegowych poprzez rozłożenie, rozkładanego narożnika w salonie na parterze.
Każdy z domków wyposażony jest w również w zadaszony taras, wyposażony w ratanowe meble wypoczynkowe, oraz grill, przez co wieczorami można zaserwować sobie kolację prosto z grilla. Zawsze też można skorzystać z dużego, ogólnodostępnego grilla, oraz wędzarni.